Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Marka Danışmanlığı
“Logonuzu Birlikte Hayata Geçirelim!”
Parantez Reklam Ajansı’nın uzman ekibi, her biri estetik bir bakış açısına sahip, özgün çalışmalarıyla kendilerini kanıtlamış profesyonellerdir. Bu anlamda markanız ya da işletmeniz için bir logo tasarımı yaptırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Firmanızın vizyonunu ve misyonunu müşteriye ilk yansıtan araçlardan biri olan logonuz, profesyonel ekibimiz tarafından kusursuz bir şekilde tasarlanır. Logonuzu akılda kalacak şekilde ve çalışma alanınızı müşterilerinize sunacak şekilde hazırlıyoruz.
“Görünürlüğünüzü artırmak istiyorsanız, bizi tercih edin!”
Özellikle e-ticaret alanının ihtiyaçları için sizlere konsept fotoğraf içerikleri hazırlıyoruz. Uzmanlık alanlarımızda katalog çekimleri, moda dergileri, sosyal ağlar için fotoğraflar, lookbook, ürün çekimleri, iç ve dış mekan çekimleri için sizlere profesyonel çözümler sunuyoruz. Yapım sonrası hizmetlerimiz arasında retouch hizmeti bulunmaktadır.
“Dijital dünyanın her köşesinde erişilebilir web siteleri tasarlıyoruz.”
Kullanıcılarınız web sitenizde aradıklarını kolayca bulabilsin, mutlu eden tasarımlar çizgisinde size ister mobilden ister bilgisayarından, her an her yerden ulaşabilsin diye sürdürülebilir teknolojiler üretiyoruz.
“Doğru Kitleye & Doğru İletişim”
İşinizi şaşırtıcı kılmaya odaklanıyorsunuz. Dünyanın bundan haberdar olmasını sağlayacağız. Beyin fırtınası yapmak, strateji oluşturmak, yürütmek ve analiz etmek için burada. Analitik araçlarımız, müşterilerinizin hangi içeriği görmekten hoşlandıklarını, ne zaman görmekten hoşlandıklarını ve nasıl etkileşim kurmaktan hoşlandıklarını çözebilir. İşletmeniz için en iyi getiriyi analiz etmek ve optimize etmek için verileri kullanacağız.
“Kurumsal kimliklerinizi güvenilir ellerde tasarlıyoruz”
İşletmenizin kurumsal kimliğini tasarlamak ve yansıtmak amacıyla hazırladığımız logo, kartvizit, web sitesi, afiş ve diğer reklamlar ile ilgili hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz. İşletmenizin kurumsal kimliğini en iyi şekilde yansıtacak tasarımları hazırlamak için profesyonel ekibimiz ile çalışıyoruz.
“Kaliteli Baskı, Kaliteli Marka”
Kurumsal Kimlik öğelerinizi ekonomik fiyat ve kaliteli baskılar için size özel olarak tüm süreci yöneterek baskı ve matbaa süreçlerinizi tüm alanlarda takip ederek size ulaştırılmasını sağlıyoruz. Üretimden teslimata kadar tüm prosedürleri sizin için yönetiyoruz.